Zkusmeto

Jsme mladá kuřimská kapela, která vás zaujme pořádnou porcí folkové hudby. Na pódiu podáváme jak syrové texty, tak i do křupava propečené melodie. Nebojíme se ani ostrých rytmů, a i když jsme každý z jiného těsta, přesvědčíme vás, že i vy si přijdete na svoji chuť! 

Mezi naše úspěchy řadíme například 1. místo na celostátní folkové soutěži Folkytonk, 1. místo na Brněnské umělecké soutěži To je talent, 1. místo na dětské soutěžní přehlídce Olešnický kvítek, 2. místo v celostátní soutěži Brána a divácké ocenění, 2. místo na Dětské portě a teď nejčerstvěji speciální ocenění objev roku a diváckou cenu z oblastního kola Porty. Tím největším úspěchem pro nás však je to, že naše hudba našla posluchače, kterým se líbí a my tak máme možnost předávat radost, kterou z ní máme.

Za oponou je naším prvním oficiálním videoklipem, který jsme nahráli spolu s naší kamarádkou Ájou Horskou. S Ájou jsme se seznámili na soutěži, kde seděla v porotě, a zaujali jsme ji natolik, že nám slíbila, že když jí napíšeme písničku, ráda si ji s námi zazpívá. Netušila, že to vezmeme vážně a opravdu napíšeme píseň. Sama o ní říká, že je velice výstižná a že se k ní hodí.